8 powodów, dlaczego warto przeczytać książkę ,,Droga do zwycięstwa”

8 powodów, dlaczego warto przeczytać książkę ,,Droga do zwycięstwa”

Są takie książki, które sprawiają, że budzi się w Tobie moc. Czujesz, że możesz przenosić góry. Są takie, które wspierają. Pozwalają zauważyć to, co na co dzień umyka uwadze ,,zabieganego’’ człowieka. Nieraz jedno przeczytane zdanie może zapoczątkować serię ważnych zmian na lepsze.

  1. Wciągająca opowieść z perspektywy doświadczeń, a nie teorii.

Teoria nie sprawia, że żyje Ci się lepiej. Dlaczego? Bo czym innym jest wiedzieć, a czym innym działać i korzystać z tego.

Wnioski oparte na doświadczeniach są dużo bardziej wartościowe. Komu chętniej zaufasz? Ekonomiście, który pracuje na etacie, czy temu, kto prowadzi swój biznes i ma efekty np. w postaci pokaźnych dochodów? Lekarzowi, który wykłada Ci przebieg cyklu Krebsa, czy takiemu, który trafnie stawia diagnozę?

Odpowiedź jest oczywista. Doświadczenia innych osób sprawiają, że oszczędzasz czas. Poza tym masz szansę uniknąć błędów, które ktoś już popełnił.

  1. Nastawienie na sukces i kształtowanie nawyku sukcesu

Na nawyk sukcesu składa się kilka istotnych elementów. W skrócie chodzi o to, co robisz każdego dnia. Liczy się wszystko – od momentu obudzenia się o poranku do zaśnięcia wieczorem. Duże znaczenie ma to, co myślisz. Budzisz się rano z nastawieniem na cel i przekonanie typu ,,to będzie dobry dzień. Dam z siebie 100%”? Jeśli tak, jesteś na najlepszej drodze do osiągnięcia sukcesu. A co, jeśli nakręcasz się negatywnie? Myśląc sobie: ,,znowu ten poniedziałek. Niech to się już skończy”, nastawiasz się na przegraną. To wpływa natomiast na Twoje decyzje, a w efekcie kształtuje Twoją codzienność.

  1. Pogromca wymówek

Jak często powstrzymujesz się przed podjęciem decyzji? Ile razy tak było, że obawiając się czegoś, odpuściłeś? Ile razy nie podjąłeś działania, a potem miałeś do siebie pretensje? Z wymówkami da się wygrać. Dowiedz się, jak skutecznie się z nimi rozprawić.

  1. Rozwojownik

Zdobywanie wiedzy, umiejętności i nowych doświadczeń wpływa na to, że z każdym dniem stajesz się coraz lepszym człowiekiem. Rozwijasz się, przygotowując się do osiągnięcia swoich celów. ,,Rośniesz’’, stajesz się nową osobą.

  1. Uporządkowana strategia krok po kroku

Gdy masz na biurku bałagan, trudno Ci cokolwiek znaleźć. Tak samo w chaosie informacyjnym. W Internecie jest mnóstwo materiałów na każdy temat. Często są one ze sobą sprzeczne lub nieprawdziwe. Dużo łatwiej odnaleźć się w tym, gdy wszystko jest poukładane. Robiąc kanapkę, smarujesz masłem chleb, a nie wędlinę. To przykład na to, że kolejność czynności w wielu przypadkach nie może być zmieniona. Nie inaczej sprawa wygląda, jeśli chodzi o osiąganie celów.

  1. Akumulator sukcesu

To coś, co pozwala Ci ruszyć z miejsca. Pomaga odważnie wyruszyć w nieznane. Prosto w ramiona sukcesu. Gdy masz naładowany akumulator – pełen pozytywnej energii, motywacji i wspierających myśli, sukces jest Twój – nic Cię nie powstrzyma.

  1. Dostawca pozytywnej energii

Trudno o sukces w niesprzyjającym otoczeniu. Wśród ludzi, którzy narzekają, niełatwo dokonywać trwałych i pozytywnych zmian w życiu. Przypomnij sobie, jak się czujesz, gdy ludzie wokół Ciebie narzekają, prześcigują się w tym, kto ma gorzej? Czy po takiej ,,sesji’’ jesteś bardziej zmęczony niż przed i ,,nic Ci się nie chce’’, czy masz mnóstwo energii i zapału do działania?

  1. Wyzwalacz mocy Oczywiście samo przeczytanie książki to dopiero wstęp. Bo z żadnej książki nie będziesz mieć pożytku, jeśli nie wykorzystasz w praktyce zdobytych informacji. Przekonasz się, że już w czasie lektury zacznie dziać się ,,magia’’. Daj sobie szansę, aby poczuć tę moc!

Kliknij tutaj i zamów swój egzemplarz:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart