O MNIE

Mam na imię Olimpia

W 2011 roku rozpoczęłam studia na kierunku fizjoterapia. Wtedy też postanowiłam zmienić sposób odżywiania się i rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego dla mnie rodzaju aktywności fizycznej.

Wybrałam bieganie, ponieważ jest to sport, który można uprawiać właściwie zawsze i wszędzie. Aktywność fizyczna stała się wtedy integralną częścią mojego życia i jest nią do dziś. Początkowo biegałam 1–2 razy w tygodniu, a treningi przeplatałam ćwiczeniami wzmacniającymi (sama opracowywałam zestawy ćwiczeń).

Biegam od 2016 roku. Wtedy to zdecydowałam, że wystartuję w maratonie. Po 7 miesiącach treningów (od zera) ukończyłam swój pierwszy maraton. W 2018 roku zdobyłam Koronę Maratonów Polskich.

Biegacz

Zdobywca Korony Maratonów Polskich

Fizjoterapeuta

Pasjonat zdrowego stylu życia

Autor

Wydawca książki ,,Droga do zwycięstwa”,

Twórca

projektu Szczęśliwy Biegacz

Chcę Ci pokazać, jak zadbać o dobrą formę, stawiać sobie odpowiednie cele (nie tylko biegowe) i skutecznie je osiągać.

Znajdziesz tu wiedzę niezbędną do tego, by Twoje życie każdego dnia stawało się coraz lepsze.

Projekt Szczęśliwy Biegacz

Szczęśliwy Biegacz to zdrowy biegacz, który cierpliwie i wytrwale realizuje swoje cele. Stale się rozwija i czerpie radość z każdego treningu. Cieszy się wolnością, jaką daje bieganie. Zaraża innych pasją i optymizmem. Przekracza kolejne granice swoich możliwości.

Odważnie podejmuje nowe wyzwania. Towarzyszy mu wdzięczność, która otwiera drogę do tego, by z wiarą iść na przód, wprost w ramiona sukcesu i spełnienia – nie tylko w sporcie. Szczęśliwy Biegacz po prostu wie, że może więcej!

Charakteryzuje go także pokora. Przyjmuje każdą próbę jako sposobność do nauki i zyskania cennych doświadczeń. Buduje wiedzę, korzystając z doświadczeń innych i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Projekt Szczęśliwy Biegacz powstał po to, by pomóc ambitnym osobom w dokonaniu trwałych zmian w nawykach, aby mogły one uczynić swoje życie lepszym. 

Sukces może osiągnąć każdy, kto zechce po niego sięgnąć.

Moją misją jest pomoc ambitnym osobom w dokonywaniu trwałych zmian ich życia na lepsze.

W jaki sposób?

Poprzez skuteczne wyznaczanie i osiąganie swoich celów w oparciu o niezawodną
strategię 9 kroków.

Służą temu bezpłatne materiały w formie filmów i artykułów na blogu. Książka ,,Droga do zwycięstwa’’ w której krok po kroku przechodzimy przez proces dokonywania trwałych, pozytywnych zmian w życiu. Oraz inne produkty edukacyjne w moim sklepie.

Odkrywam przez Tobą tajemnice sukcesu i uczę, jak go osiągnąć.

olimpia4
KSIĄŻKA

„Droga do zwycięstwa”

9 kroków do realizacji Twojego celu

Wieloletnie poszukiwania informacji na temat rozwoju osobistego oraz sukcesu, a także liczne doświadczenia zgromadzone w wyniku podejmowanych działań, zaowocowały powstaniem książki „Droga do zwycięstwa”.

Opisuje ona skuteczną strategię osiągnięcia dowolnego celu w dziewięciu krokach. Znajdziesz w niej tylko sprawdzone i skuteczne sposoby działania, (gotowe do zastosowania od razu), które doprowadzą Cię do „zwycięstwa”. Otrzymasz kompletny, gotowy do zastosowania zestaw narzędzi, dzięki któremu odniesiesz sukces.

Już teraz zamów „Drogę do zwycięstwa” i zacznij tworzyć nowe, lepsze życie!

Masz pytania? Napisz do mnie: olimpia.koziorowska@gmail.com