Szczęśliwy Biegacz oferuje:

 

Trening fizyczny

Gotowe zestawy treningowe do wykonania w domu – bez marnowania czasu. W pakiecie znajduje się 7 filmów + materiały dodatkowe. Otrzymujesz nielimitowany dostęp do: przykładowej rozgrzewki, treningów wzmacniających oraz rozciągających mięśnie grzbietu, brzucha, nóg, ramion oraz treningu cardio.

Jeśli nie chcesz korzystać z ,,gotowych” treningów, w ramach ,,Wyzwania treningowego” mogę przygotować dla Ciebie indywidualny trening – dopasowany do Twoich potrzeb. Najpierw wypełniasz ankietę, którą otrzymasz na e-mail, następnie dostajesz dostęp do przygotowanego przeze mnie nagrania video, a na koniec omawiamy przebieg treningu i odpowiadam na Twoje pytania.


Szkolenie dla Biegaczy ,,Bądź Szczęśliwym Biegaczem”

Jeśli jesteś biegaczem, zachęcam Cię do udziału w szkoleniu w formie video, w którym dokładnie omawiam wszystkie kluczowe elementy skutecznego treningu Biegacza. Dzięki temu będziesz biegać szybciej i bez kontuzji i bez bólu.

Trening mentalny

Gotowy schemat działania, który pomoże Ci szybko i skutecznie wyznaczać i osiągać swoje cele w każdej dziedzinie życia. Dowiesz się, jak zidentyfikować i usunąć ograniczenia w myśleniu i działaniu oraz ukształtować trwałe nawyki sukcesu, by zmienić swoje życie na lepsze.

Jeśli szczególnie interesuje Cię sfera finansów, wybierz e-book ,,Gdzie są Twoje pieniądze?”, z którego dowiesz się, jak uporządkować swoje finanse oraz jak mieć pieniądze.

Pisanie artykułów oraz e-booków na zamówienie

Jeśli chcesz napisać e-book lub książkę albo szukasz kogoś, kto napisze dla Ciebie artykuł, odezwij się do mnie: olimpia.koziorowska @ gmail.com