Poczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne.

Czekaj! Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla Klientów.

 

Gratuluję! Właśnie podjąłeś słuszną decyzję. NARESZCIE zaczniesz skutecznie osiągać cele i uporządkujesz swoje życie. Moja książka z gotową strategią działania to przełom dla wielu osób takich, jak Ty.

Zanim jednak przejdziesz dalej i dokończysz zamówienie, mam dla Ciebie coś jeszcze. Coś, co zmieni Twoje życie (tak, jak zmieniło moje).

Pokażę Ci, jak osiągnąć niesamowite efekty w krótkim czasie. 

Ile razy rezygnowałeś z treningu z powodu przemęczenia lub kontuzji? A może odpuściłeś z powodu wymówek lub braku motywacji do działania? 

Widzisz, to, w jaki sposób myślisz, kieruje Twoimi działaniami. One natomiast decydują o tym, jakie rezultaty osiągasz. Druga sprawa to zastosowana w praktyce wiedza, która pomaga Ci działać skutecznie na podstawie odpowiedniego planu działania. 

Niestety, większość wiedzy, dostępnej w Internecie, to po prostu śmieci. Często trudne do wdrożenia, niezrozumiałe i mało praktyczne informacje. Dlatego opracowałam autorski system, który pozwala mi działać szybko i skutecznie oraz trenować bez kontuzji nieprzerwanie od 2016 roku. 

Co być powiedział, gdybyś mógł: – biegać bez bólu i bez kontuzji? – szybciej osiągnąć swoje cele biegowe? – pokonać pierwszy lub kolejny maraton? – pobić rekord życiowy na swoim ulubionym dystansie?  – przestać się martwić brakiem motywacji do działania? – uniknąć przemęczenia i przerw w treningach? – cieszyć się każdą sekundą treningu? – uwierzyć w swoje możliwości i krok po kroku zyskać więcej pewności siebie?

Informacje zawarte w tym szkoleniu nie są powszechnie dostępne. W niespełna 30 minut pokazuję KROK PO KROKU, jakie są najważniejsze (choć często pomijane) elementy skutecznego treningu biegacza, które pomogą Ci biegać szybciej, dalej i bez kontuzji.

Moja droga do sukcesu była długa i kręta. W 2016 roku ukończyłam pierwszy maraton po 7 miesiącach przygotowań od zera. W 2018 roku, po ukończeniu łącznie 5 maratonów, zdobyłam Koronę Maratonów Polskich. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapia. Wydałam książkę i napisałam kilka e-booków.  

Nie osiągnęłabym tego wszystkiego, gdyby nie wiedza, zawarta w szkoleniu.

Chciałam zachować tę wiedzę tylko dla siebie, ale doszłam do wniosku, że byłoby to nie w porządku. Wiem, jak bardzo moje życie się zmieniło. 

Dlatego teraz Ty możesz zdobyć to szkolenie w bardzo atrakcyjnej cenie…

Nie czekaj. Taka okazja jest dostępna tylko na tej stronie.

Po wyjściu z tej strony nie dostaniesz już tak dobrej oferty.

Podsumowując, otrzymujesz:
– prawie 30-minutowe nagranie szkolenia ,,Bądź Szczęśliwym Biegaczem”, które pomoże Ci biegać bez kontuzji.

A dodatkowo:
BONUS 1: Lista rzeczy do zabrania na zawody o wartości 7 zł,
BONUS 2: Skuteczne przygotowanie do startu od A do Z o wartości 17 zł,
BONUS 3: Materiały dodatkowe, do których inni nie mają dostępu o wartości 77 zł
BONUS 4: Możliwość zadawania pytań oraz dostęp do nagrań sesji Q&A o wartości 99 zł.

Jak widzisz, łączna wartość samych bonusów to 200 zł. Teraz na tej stronie możesz nabyć całość około 70% taniej.

Pamiętaj jednak, że ta oferta jest TYLKO dla nowych klientów. Jeśli wyjdziesz z tej strony, stracisz tę okazję. W przyszłości planuję wrócić do ceny standardowej.

Kliknij link poniżej i zamów wszystko 70% taniej.