O mnie

Mam na imię Olimpia.

W 2011 roku rozpoczęłam studia na kierunku fizjoterapia. Wtedy też postanowiłam zmienić sposób odżywiania się i rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego dla mnie rodzaju aktywności fizycznej.

Wybrałam bieganie, ponieważ jest to sport, który można uprawiać właściwie zawsze i wszędzie. Aktywność fizyczna stała się wtedy integralną częścią mojego życia i jest nią do dziś. Początkowo biegałam 1–2 razy w tygodniu, a treningi przeplatałam ćwiczeniami wzmacniającymi (sama opracowywałam zestawy ćwiczeń).

Regularne treningi rozpoczęłam w 2015 roku. Od tamtego czasu biegam bez kontuzji. W 2016 roku zdecydowałam, że wystartuję w maratonie. W 2018 roku zdobyłam Koronę Maratonów Polskich.

Chcę Ci pokazać, jak zadbać o dobrą formę, stawiać sobie odpowiednie cele (nie tylko biegowe) i skutecznie je realizować. Znajdziesz tu wiedzę niezbędną do tego, by Twoje życie każdego dnia stawało się coraz lepsze.

Projekt Szczęśliwy Biegacz

Szczęśliwy Biegacz to zdrowy biegacz, który cierpliwie i wytrwale realizuje swoje cele. Stale się rozwija i czerpie radość z każdego treningu. Cieszy się wolnością, jaką daje bieganie. Zaraża innych pasją i optymizmem. Przekracza kolejne granice swoich możliwości.

Odważnie podejmuje nowe wyzwania. Towarzyszy mu wdzięczność, która otwiera drogę do tego, by z wiarą iść na przód, wprost w ramiona sukcesu i spełnienia – nie tylko w sporcie. Szczęśliwy Biegacz po prostu wie, że może więcej!

Charakteryzuje go także pokora. Przyjmuje każdą próbę jako sposobność do nauki i zyskania cennych doświadczeń. Buduje wiedzę, korzystając z doświadczeń innych i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Projekt Szczęśliwy Biegacz powstał po to, by wesprzeć początkujących biegaczy, tych, którzy przygotowują się do startu w imprezach biegowych oraz osoby, chcące zadbać o zdrowie na ich drodze do celu.

Jest kompleksową odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby biegaczy i nie tylko. Aby bowiem być Szczęśliwym Biegaczem, należy zadbać o zdrowe odżywianie się, odpowiedni trening, a także rozwój osobisty.


Książka „Droga do zwycięstwa”

Wieloletnie poszukiwania informacji na temat rozwoju osobistego oraz sukcesu, a także liczne doświadczenia zgromadzone w wyniku podejmowanych działań, zaowocowały powstaniem książki „Droga do zwycięstwa”.

Opisuje ona skuteczną strategię osiągnięcia dowolnego celu w dziewięciu krokach. Znajdziesz w niej tylko sprawdzone i skuteczne sposoby działania, (gotowe do zastosowania od razu), które doprowadzą Cię do „zwycięstwa”. Otrzymasz kompletny, gotowy do zastosowania zestaw narzędzi, dzięki któremu odniesiesz sukces.

Książka dostępna TUTAJ.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz wyrazić opinię lub przekazać sugestię, napisz na adres: olimpia(at)drogadozwyciestwa.pl.

 

Dołącz do społeczności Szczęśliwego Biegacza:

na Facebook'u
na YouTube
na Instagramie

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl