O mnie


W skrócie o tym, k
im jestem:

 biegacz, zdobywca Korony Maratonów Polskich,

 fizjoterapeuta, pasjonat zdrowego stylu życia,

 autor i wydawca książki ,,droga do zwycięstwa'',

 twórca projektu Szczęśliwy Biegacz,

 założyciel Klubu Szczęśliwego Biegacza.

 

Mam na imię Olimpia.

W 2011 roku rozpoczęłam studia na kierunku fizjoterapia. Wtedy też postanowiłam zmienić sposób odżywiania się i rozpoczęłam poszukiwania odpowiedniego dla mnie rodzaju aktywności fizycznej.

Wybrałam bieganie, ponieważ jest to sport, który można uprawiać właściwie zawsze i wszędzie. Aktywność fizyczna stała się wtedy integralną częścią mojego życia i jest nią do dziś. Początkowo biegałam 1–2 razy w tygodniu, a treningi przeplatałam ćwiczeniami wzmacniającymi (sama opracowywałam zestawy ćwiczeń).

Regularne treningi fitness rozpoczęłam w 2015 roku. Biegam bez kontuzji od 2016 roku. Wtedy to zdecydowałam, że wystartuję w maratonie. W 2018 roku zdobyłam Koronę Maratonów Polskich.

Chcę Ci pokazać, jak zadbać o dobrą formę, stawiać sobie odpowiednie cele (nie tylko biegowe) i skutecznie je realizować. Znajdziesz tu wiedzę niezbędną do tego, by Twoje życie każdego dnia stawało się coraz lepsze.Projekt Szczęśliwy Biegacz

Szczęśliwy Biegacz to zdrowy biegacz, który cierpliwie i wytrwale realizuje swoje cele. Stale się rozwija i czerpie radość z każdego treningu. Cieszy się wolnością, jaką daje bieganie. Zaraża innych pasją i optymizmem. Przekracza kolejne granice swoich możliwości.

Odważnie podejmuje nowe wyzwania. Towarzyszy mu wdzięczność, która otwiera drogę do tego, by z wiarą iść na przód, wprost w ramiona sukcesu i spełnienia – nie tylko w sporcie. Szczęśliwy Biegacz po prostu wie, że może więcej!

Charakteryzuje go także pokora. Przyjmuje każdą próbę jako sposobność do nauki i zyskania cennych doświadczeń. Buduje wiedzę, korzystając z doświadczeń innych i chętnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami.

Projekt Szczęśliwy Biegacz powstał po to, by pomóc ambitnym osobom w dokonaniu trwałych zmian w nawykach, aby mogły one uczynić swoje życie lepszym. 


Misja firmy

Sukces może osiągnąć każdy, kto zechce po niego sięgnąć. Misją firmy jest pomoc ambitnym osobom w zmianie ich życia na lepsze. W jaki sposób? Poprzez skuteczne wyznaczanie i osiąganie swoich celów w oparciu o M9.


Służą temu bezpłatne materiały w formie filmów i artykułów na blogu. Książka ,,droga do zwycięstwa'' oraz kurs online 30-dniowy plan zmiany, w którym krok po kroku przechodzimy przez proces dokonywania trwałych, pozytywnych zmian w życiu. Odkrywam przez Tobą tajemnice sukcesu i uczę, jak go osiągnąć. 


Książka „droga do zwycięstwa”

Wieloletnie poszukiwania informacji na temat rozwoju osobistego oraz sukcesu, a także liczne doświadczenia zgromadzone w wyniku podejmowanych działań, zaowocowały powstaniem książki „droga do zwycięstwa”.

Opisuje ona skuteczną strategię osiągnięcia dowolnego celu w dziewięciu krokach. Znajdziesz w niej tylko sprawdzone i skuteczne sposoby działania, (gotowe do zastosowania od razu), które doprowadzą Cię do „zwycięstwa”. Otrzymasz kompletny, gotowy do zastosowania zestaw narzędzi, dzięki któremu odniesiesz sukces.

Książka dostępna >>TUTAJ<<

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chcesz wyrazić opinię lub przekazać sugestię, napisz na adres: olimpia@drogadozwyciestwa.pl.

 

Dołącz do społeczności Szczęśliwego Biegacza:

na Facebook'u
na YouTube
na Instagramie

  

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl