fbpx

Pożegnaj się ze swoim dotychczasowym życiem, bo po przeczytaniu tej strony już nigdy nie będzie ono takie samo.

To, co odkryłam i czym już za chwilę podzielę się z Tobą, totalnie zmienia zasady gry. Dlatego przeczytaj uważnie każde słowo na tej stronie.


Ujawnię Ci nowy, prosty, sprawdzony system, który raz na zawsze kładzie kres “zacznę od jutra” albo “to nie dla mnie” (i umożliwia osiąganie nawet najbardziej zuchwałych celów)...


… bez polegania wyłącznie na wizualizacjach, pozytywnym myśleniu i afirmacjach!


Zobacz, jak skutecznie poprawić swoje wyniki i osiągać swoje cele bez tracenia czasu na przeglądanie Internetu w poszukiwaniu (często sprzecznych) odpowiedzi na liczne pytania. Jeśli martwi Cię Twoja sytuacja i… … masz wrażenie, że w Twoim życiu czegoś brakuje, … masz wątpliwości, czy działasz właściwie lub nie wiesz, jak zacząć, … widzisz, jak inni osiągają swoje cele, a Ty wciąż stoisz w miejscu… …to przeczytaj uważnie każde słowo na tej stronie, bo jesteś o krok od uwolnienia się od swoich problemów. Musisz wiedzieć, że umysły osób, które osiągają swoje cele – działają zupełnie inaczej niż tych, którzy zmagają się ze sobą i nie wiedzą, jak zmienić swoją sytuację.

 

Przedstawiam Ci najprostszy plan gry, który całkowicie zmieni Twoje nawyki w myśleniu i działaniu. Opiera się na wynikach, a nie na fantazjach. Jest to uporządkowana i sprawdzona w praktyce instrukcja osiągania celów. Da Ci narzędzia oraz wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby trzymać się swoich planów i wreszcie je zrealizować. Niezależnie od tego, czy są one duże, czy małe (lub teraz wydają się być poza zasięgiem). Okazuje się, że istnieje dziewięć kroków, które pozwalają szybciej osiągnąć dowolny cel. I, co ważniejsze, KAŻDY może je wykonać – Ty też. A gdy już to zrobisz – niesamowite rzeczy zaczną dziać się w Twojej karierze, relacjach oraz życiu osobistym. W rezultacie… wreszcie zyskasz skuteczną receptę, aby schudnąć, zarabiać określoną sumę pieniędzy, zacząć prowadzić biznes lub go rozwinąć oraz wiele więcej!

Wyobraź sobie, że wreszcie…

  • po wielu nieudanych próbach osiągasz prawidłową masę ciała i szczupłą sylwetkę;
  • przebiegniesz maraton (jeśli właśnie na tym Ci zależy);
  • budzisz się w domu swoich marzeń;
  • zrealizujesz ,,ten jeden” długo odkładany projekt;
  • przestaniesz polegać na motywacji, czy tanich trikach – po prostu działasz i odhaczasz kolejne zadania;
  • uwierzysz w swoje możliwości i krok po kroku zyskasz więcej pewności siebie;
  • zaczniesz stawiać siebie na pierwszym miejscu;
  • zyskasz więcej zdrowia i witalność, aby cieszyć się każdą sekundą swojego życia.

 

Możesz mieć to wszystko…

 

Bez względu na to, skąd pochodzisz i gdzie się teraz znajdujesz. Cała moc skutecznego realizowania celów jest w Tobie.

 

Wszystko, czego potrzebujesz to pewien tajemniczy klucz – otwierający drzwi do wszystkiego, czego pragniesz. Kiedy odkryłam ten klucz, nie mogłam uwierzyć, jak szybko i jak wiele rzeczy w moim życiu zaczęło się zmieniać na lepsze.

 

 Droga Do Zwycięstwa to droga na skróty…

Zanim napisałam tę książkę – przez lata interesowałam się rozwojem osobistym. A jednak gdzieś głęboko nadal miałam problem z tym, aby zabrać się za realizację określonych zadań.

Niby wiedziałam, że tylko tak osiągnę swoje cele, a jednak
nie robiłam tego, co powinnam.

Spędziłam tygodnie marząc, planując i wymyślając sposoby, które pozwoliłyby mi uciec od poczucia niepokoju.

Okazało się, że przez długi czas chodziłam z głową pełną frazesów o budowaniu własnej wizji, szukaniu
dlaczego oraz kolejnymi ,,sekretami” na temat tego, czy tamtego.

Zastanawiałam się, jak to jest, że tak mocno staram się nauczyć, o tym, jak odnieść sukces i być szczęśliwym – a nie mogę utrzymać żadnego z nich przez długi czas.

To, czego wtedy nie dostrzegałam, to fakt, że wypełniłam swoją głowę mnóstwem niepotrzebnych rzeczy. Szumem, który zaburzał działanie mojej intuicji i sabotował działania. Skomplikowane systemy planowania, jakieś dziwne arkusze do wypełniania i wiele innych – to nie dla mnie…

 

Pewnego dnia powiedziałam DOSYĆ!

Coś o Tobie wiem…

Wiem, że nie jesteś w 100% zadowolony ze swojego życia. Wiele rzeczy może układać się u Ciebie świetnie. Ale coś nadal jest nie w porządku. Może chodzi o pieniądze. A może o relacje z innymi ludźmi lub Twoją obecną pracę. Gdzieś w głębi serca pragniesz, żeby było lepiej. W przeciwnym razie nie byłoby Cię na tej stronie.

Gratuluję. I mówię poważnie. Prawie każdy ma w swoim życiu coś, co mógłby poprawić. Ale prawie nikt nie ma odwagi, by to przyznać, a następnie coś z tym zrobić.

Dlatego jesteś już mooooocno do przodu i – w przeciwieństwie do większości ludzi – masz wielką szansę, by uzyskać to, czego chcesz. Bo właśnie teraz, tutaj jesteś. Wciąż szukasz tego rozwiązania. Tej jednej rzeczy, która w końcu pociągnie za spust i pozwoli wystrzelić się w kierunku zmian. Nieważne, czy chodzi o zmianę kariery; utratę masy ciała; odbudowę finansów; spłatę długów lub czegokolwiek, co chcesz zmienić.

Jestem skłonna założyć się, że słuchałeś wielu podcastów, czytałeś książki, czy oglądałeś video na YouTube – o których myślałeś, że pomogą, a tak się nie stało. Cóż, mam coś, co BĘDZIE pomagać. To pomogło mi,a także wielu innym osobom, z którymi się tym podzieliłam. Teraz chcę podzielić się tym również z Tobą.

Dzięki wiedzy, zawartej w tej książce m.in.

zdobyłam prawo jazdy,

zostałam magistrem fizjoterapii,

przygotowałam się i ukończyłam bez kontuzji 5 maratonów w 19 miesięcy,

zdobyłam Koronę Maratonów Polskich.

 

Wzięłam wszystkie książki, jakie przeczytałam (a było ich setki), mówców, wpływowych ludzi, jakich spotkałam, a także wszystkie ,,strategie sukcesu”, które odkryłam oraz moje osobiste doświadczenia. Kawałek po kawałku wyodrębniłam 9 najważniejszych kroków, które uważałam za autentyczne, uczciwe i naprawdę potężne przy realizacji swoich celów.


Zobacz mały ułamek tego, co znajdziesz w środku:

19 wyniszczających przekonań jakie najpewniej masz obecnie (i dlaczego przez nie nadal nie masz efektów i życia, o jakim marzysz).

11 sposobów, aby skutecznie pozbyć się ograniczających przekonań - niech nic nie stoi na drodze do Twojego sukcesu!

Jak rozpalić swoją motywację, aby chciało Ci się codziennie realizować swoje cele i aby ta chęć nie ,,wyparowała'' po dwóch dniach.

Dlaczego sukces jest tak naprawdę bardzo prosty i co możesz zrobić, aby tak samo było w Twoim przypadku.

Dam Ci krótką listę rzeczy, które możesz zrobić, aby pracować skuteczniej każdego dnia (tj. być lepiej zorganizowanym i ostatecznie ZAROBIĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY lub zbliżyć się do innych celów.

Rozbijam powielane mity i kłamstwa na temat ,,sukcesu''. Powiem Ci, dlaczego należy je porzucić - i założę się, że się ze mną zgodzisz.

Dlaczego bezwzględnie musisz wyznaczać cele oraz jak robić to prawidłowo, aby przez przypadek sobie nie zaszkodzić i nie wydłużyć realizacji celów.

Odkryjesz nawyki ludzi sukcesu i dowiesz się, jak je zastosować w swoim życiu, aby dały Ci maksymalnie dużo korzyści.

A ponadto...

Jak osiągnąć swoje cele dziesięć razy szybciej dzięki pomocy innych (oraz jak prawidłowo o taką pomoc poprosić).

Mało znane sposoby programowania umysłu na sukces - tak, aby po przeczytaniu i zastosowaniu strategii nie ,,wyparowało'' to z Ciebie po jednym lub dwóch dniach.

Sposoby, które gwarantują sukces tam, gdzie inni po prostu zawodzą (plus wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje).

Jak wykorzystać swoją podświadomość, aby osiągnąć wszystko, czego zapragniesz - to właśnie z tych technik korzystają ludzie sukcesu, których biografie zwykłeś czytać.

Proste sposoby na zwiększenie koncentracji i generowanie nowych, niesamowitych pomysłów.

Poznasz to, co większość ludzi pomija w dążeniu do swoich celów, ale to najważniejsza część równania! Nie bądź jednym z milionów ludzi, którzy omijają te sprawy i później tego żałują.

Dowiesz się, jak projektować swoje życie, zamiast po prostu je akceptować.

I o wiele, wiele więcej! Na ponad 200 stronach poruszymy wiele tematów i przeczytasz rzeczy, jakie prawdopodobnie wcześniej mogły Ci umykać. Teraz zebrane w jeden, prosty proces krok po kroku.


Sprawdź, co mówią o książce jej Czytelnicy:

Pokażę Ci krok po kroku, jak odnieść sukces w dowolnie wybranej przez Ciebie dziedzinie!

 

Niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć swoje największe życiowe cele, zarobić więcej pieniędzy, wyeliminować stres i wypalenie, zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa czy radykalnie zwiększyć poczucie radości, pewności siebie oraz spełnienia – ta książka pomoże Ci osiągnąć to szybciej i prościej, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe.

 

Ile to kosztuje?

W tym miejscu powinnam napisać, jak wiele warta jest ta książka i, że popełnisz błąd, jeśli nie kupisz jej po tak niskiej cenie, ale…

Pozwól, że zamiast tego zapytam:
– czy wiesz, co chcesz osiągnąć i krok po kroku to realizujesz?
– czy masz uporządkowane wszystkie sfery życia (zdrowie, finanse, praca/biznes, relacje, hobby, rozwój) tak, że już nie ma co poprawiać?
– czy też utknąłeś w miejscu, w którym nie chcesz być, martwiąc się nieustannie o pieniądze, rodzinę, przyszłość?
– czy czujesz, że mógłbyś osiągnąć więcej, ale coś blokuje Cię przed działaniem?

A może masz poczucie braku równowagi, bo któraś sfera jest zaniedbana, a innej poświęcasz zbyt dużo czasu i energii?

Pomyśl, jeśli Twoja sytuacja może być lepsza, to dlaczego by o to nie zawalczyć?

Zobacz, jak może wyglądać Twoje życie po zastosowaniu tych wskazówek:

– stawiasz sobie ambitne cele i krok po kroku je osiągasz
– masz niezachwianą pewność siebie oraz poczucie wewnętrznej siły
– podejmujesz nowe wyzwania, rozwijasz się, zarabiasz więcej
– masz poczucie wewnętrznego spokoju
– po prostu masz wolność dawania więcej innym ludziom

Ale mam też złe wieści.

Zostało zaledwie kilkadziesiąt sztuk tej książki. Na ten moment nie planuję dodruku, dlatego jest to ostatnia szansa, aby zgarnąć jedną z ostatnich sztuk wydania papierowego. Dlatego, żeby jeszcze mocniej zmotywować Cię do podjęcia decyzji, obniżyłam cenę książki do…

 

39,90 zł


To jest szczególnie dla Ciebie, jeśli chcesz:

skutecznie osiągać swoje cele - bez czekania na ,,właściwy moment'' lub przypływ motywacji,

zmienić swoje życie na lepsze,

rozwijać się, ale nie wiesz, od czego zacząć i gdzie skierować swoja uwagę, aby znowu nie błądzić,

pozbyć się ,,niewidzialnych'' blokad, powstrzymujących Cię przed działaniem,

mieć kompletne narzędzie, które doprowadzi Cię do osiągnięcia dowolnego celu.

 

Na koniec muszę Cię ostrzec…

 

Prawdopodobnie, podczas czytania tej książki zobaczysz coś, co Cię zdenerwuje. Może nawet sprawi, że Twoja twarz stanie się gorąca, a głowa poczuje się tak, jakby miała zaraz eksplodować.

Widzisz, moim zadaniem nie jest sprawienie, abyś poczuł się dobrze.

Chodzi o to, żeby dotknąć odpowiedniej struny, abyś zdał sobie sprawę, że MUSISZ coś zmienić. Nie da się wyprzedzić wagonika przed Tobą, jadąc po tych samych torach…

Następnie dam Ci kilka kompletnych i sprawdzonych rzeczy, jakie możesz zrobić, żeby ta zmiana nastąpiła.

To właśnie może zrobić ta książka. Może zmienić Twoje życie na zawsze. Nie przesadzam – moje zmieniło się dzięki tej wiedzy zdecydowanie na lepsze.

Dlatego, jeśli jesteś zmęczony czytaniem i szukaniem kolejnych ,,trików”…

…a chcesz coś nowego, prawdziwego oraz potężnego – to teraz jest ten moment, aby podjąć słuszną decyzję

 

Dlaczego warto działać już teraz?

Nigdy nie było lepszego momentu dla Ciebie, by czerpać z życia pełnymi garściami.

Masz wybór: zdobyć wiedzę i skorzystać z doświadczenia innych lub mówić, że się nie da i nadal stresować się, że Twoje rezultaty odbiegają od tego, czego pragniesz.


Ta książka ma na celu ujawnienie, jak prowadzić trening mentalny na co dzień. Proces ten wymaga dyscypliny, poświęcenia i całkowitego zaangażowania. Bo ta książka ma na celu wskazać Ci kierunek. Wszystko po to, byś rozpoczął drogę do nowego życia – drogę do Twojego zwycięstwa.

 

Czy jest inna droga?

Istnieje wiele innych opcji, które możesz wybrać, więc dlaczego akurat ta książka?

Wiem, że nie jest ona jedynym sposobem na uporządkowanie Twojego życia.

Nadal możesz np.:

– obejrzeć jeszcze więcej filmów na YouTube,
– kupić następną standardową książkę o tym, jak zmienić swoje życie,
–  szukać wiedzy w Internecie, nie mając pewności, czy to zadziała dla Ciebie

Ale prawda jest taka, że te rzeczy prawdopodobnie się u Ciebie nie sprawdziły. Gdyby było inaczej, nie czytałbyś tej strony. Bo wiedza to jedno. Jednak jak zastosować ją w TWOJEJ sytuacji? Skąd w ogóle wiedzieć, czy masz odpowiednią książkę?

Dlatego czasami po prostu lepiej, aby ktoś pokazał Ci – od A do Z – dokładnie, co musisz zrobić.

To jest dokładnie to, co daje Ci moja książka. Wszystko, co musisz wiedzieć i robić krok po kroku, aby uporządkować swoje życie i wznieść je na wyższy poziom. 

 

30-dniowa gwarancja satysfakcji – zero ryzyka

 

Jeśli moje rady nie pomogą Ci uporządkować poszczególnych sfer Twojego życia (oczywiście, jeśli je wdrożysz), to zwracam Ci pieniądze.

Tak, to prawda. Nie ma tu żadnych haczyków i kruczków.

To proste: dołącz do grona Czytelników i wypróbuj sam. Jeśli kroki przedstawione w książce nie poprawią Twojego życia w 30 dni, napisz do mnie. Pokaż mi, że wykonałeś ćwiczenia, a zwrócę Ci wszystkie pieniądze. Czyli możesz przejść CAŁY materiał, a następnie zdecydować, czy jest on dla Ciebie. Jak widzisz, to ja tu ryzykuję najwięcej.

Decyzja należy do Ciebie.

Zastanów się teraz przez chwilę…
 ⇒ Jak bardzo chciałbyś umieć wyznaczać sobie ambitne cele i skutecznie je osiągać, nie martwiąc się brakiem motywacji do działania?
Jak bardzo chciałbyś nigdy więcej nie czuć się zazdrosnym, że komuś powodzi się coraz lepiej, a Ty stoisz w miejscu? 
Jak bardzo chciałbyś pełen odwagi, determinacji i z niesamowitą pewnością siebie dokonywać trwałych, pozytywnych zmian w swoim życiu?

Co więcej, nie musisz robić tego sam. Nie musisz wymyślać koła na nowo. Nie musisz odkładać tego na ”kiedyś”.

Już dziś możesz zacząć cieszyć się życiem, jakiego pragniesz. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez każdy etap procesu.