fbpx

Do każdego, kto chce wreszcie osiągnąć swoje cele i dołączyć do grona 1% ludzi sukcesu


Nowa książka ujawnia prosty, sprawdzony system, który raz na zawsze kładzie kres “zacznę od jutra” albo “to nie dla mnie” (i umożliwia osiąganie nawet najbardziej zuchwałych celów)...


… bez polegania wyłącznie na wizualizacjach, pozytywnym myśleniu i afirmacjach!


Czym jest Droga Do Zwycięstwa?

 

Jest to uporządkowana i sprawdzona w praktyce instrukcja osiągania celów. Da Ci narzędzia oraz wsparcie, jakiego potrzebujesz, aby trzymać się swoich planów i wreszcie je zrealizować. Niezależnie od tego, czy są one duże, czy małe (lub teraz wydają się być poza zasięgiem). Okazuje się, że istnieje dziewięć kroków, które pozwalają szybciej osiągnąć dowolny cel. I, co najważniejsze, KAŻDY może je wykonać – Ty też. A gdy już to zrobisz – niesamowite rzeczy zaczną dziać się w Twojej karierze, relacjach oraz życiu osobistym. W rezultacie… wreszcie zyskasz skuteczną receptę, aby schudnąć; zarabiać określoną sumę pieniędzy; zacząć oszczędzać; spłacić długi; zacząć prowadzić biznes lub go rozwinąć oraz wiele więcej!

Wyobraź sobie, że wreszcie…

  • po wielu nieudanych próbach osiągasz prawidłową masę ciała i szczupłą sylwetkę;
  • przebiegniesz maraton (jeśli właśnie na tym Ci zależy);
  • budzisz się w domu swoich marzeń;
  • zrealizujesz ,,ten jeden” długo odkładany projekt;
  • przestaniesz polegać na motywacji, czy tanich trikach – po prostu działasz i odhaczasz kolejne zadania;
  • uwierzysz w swoje możliwości i krok po kroku zyskasz więcej pewności siebie;
  • zaczniesz stawiać siebie na pierwszym miejscu;
  • zyskasz więcej zdrowia i witalność, aby cieszyć się każdą sekundą swojego życia.

 

Możesz mieć to wszystko…

 

Bez względu na to, skąd pochodzisz i gdzie się teraz znajdujesz. Cała moc skutecznego realizowania celów jest w Tobie.

 

Wszystko, czego potrzebujesz to pewien tajemniczy klucz – otwierający drzwi do wszystkiego, czego pragniesz. Kiedy odkryłam ten klucz, nie mogłam uwierzyć, jak szybko i jak wiele rzeczy w moim życiu zaczęło się zmieniać na lepsze.

 

 Droga Do Zwycięstwa to droga na skróty…

Zanim napisałam tę książkę – przez lata interesowałam się rozwojem osobistym. A jednak gdzieś głęboko nadal miałam problem z tym, aby zabrać się za realizację określonych zadań.

Niby wiedziałam, że tylko tak osiągnę swoje cele, a jednak
nie robiłam tego, co powinnam.

Spędziłam tygodnie marząc, planując i wymyślając sposoby, które pozwoliłyby mi uciec od poczucia niepokoju.

Okazało się, że przez długi czas chodziłam z głową pełną frazesów o budowaniu własnej wizji, szukaniu
dlaczego oraz kolejnymi ,,sekretami” na temat tego, czy tamtego.

Zastanawiałam się, jak to jest, że tak mocno staram się nauczyć, o tym, jak odnieść sukces i być szczęśliwym – a nie mogę utrzymać żadnego z nich przez długi czas.

To, czego wtedy nie dostrzegałam, to fakt, że wypełniłam swoją głowę mnóstwem niepotrzebnych rzeczy. Szumem, który zaburzał działanie mojej intuicji i sabotował działania. Skomplikowane systemy planowania, jakieś dziwne arkusze do wypełniania i wiele innych – to nie dla mnie…

 

Pewnego dnia powiedziałam DOSYĆ!

Coś o Tobie wiem…

Wiem, że nie jesteś w 100% zadowolony ze swojego życia. Wiele rzeczy może układać się u Ciebie świetnie. Ale coś nadal jest nie w porządku. Może chodzi o pieniądze. A może o relacje z innymi ludźmi lub Twoją obecną pracę. Gdzieś w głębi serca pragniesz, żeby było lepiej. W przeciwnym razie nie byłoby Cię na tej stronie.
Gratuluję. I mówię poważnie. Prawie każdy ma w swoim życiu coś, co mógłby poprawić. Ale prawie nikt nie ma odwagi, by to przyznać, a następnie coś z tym zrobić.
Dlatego jesteś już mooooocno do przodu i – w przeciwieństwie do większości ludzi – masz wielką szansę, by uzyskać to, czego chcesz. Bo właśnie teraz, tutaj jesteś. Wciąż szukasz tego rozwiązania. Tej jednej rzeczy, która w końcu pociągnie za spust i pozwoli wystrzelić się w kierunku zmian. Nieważne, czy chodzi o zmianę kariery; utratę masy ciała; odbudowę finansów; spłatę długów lub czegokolwiek, co chcesz zmienić.

Jestem skłonna założyć się, że słuchałeś wielu podcastów, czytałeś książki, czy oglądałeś video na YouTube – o których myślałeś, że pomogą, a tak się nie stało. Cóż, mam coś, co BĘDZIE pomagać. To pomogło mi,a także wielu innym osobom, z którymi się tym podzieliłam. Teraz chcę podzielić się tym również z Tobą.

Dzięki wiedzy, zawartej w tej książce m.in.

zdobyłam prawo jazdy,

zostałam magistrem fizjoterapii,

przygotowałam się i ukończyłam bez kontuzji 5 maratonów w 19 miesięcy,

zdobyłam Koronę Maratonów Polskich

 

Wzięłam wszystkie książki, jakie przeczytałam (a było ich setki), mówców, wpływowych ludzi, jakich spotkałam, a także wszystkie ,,strategie sukcesu”, które odkryłam oraz moje osobiste doświadczenia. Kawałek po kawałku wyodrębniłam 9 najważniejszych kroków, które uważałam za autentyczne, uczciwe i naprawdę potężne przy realizacji swoich celów.


Zobacz mały ułamek tego, co znajdziesz w środku:

19 wyniszczających przekonań jakie najpewniej masz obecnie (i dlaczego przez nie nadal nie masz efektów i życia, o jakim marzysz).

11 sposobów, aby skutecznie pozbyć się ograniczających przekonań - niech nic nie stoi na drodze do Twojego sukcesu!

Jak rozpalić swoją motywację, aby chciało Ci się codziennie realizować swoje cele i aby ta chęć nie ,,wyparowała'' po dwóch dniach.

Dlaczego sukces jest tak naprawdę bardzo prosty i co możesz zrobić, aby tak samo było w Twoim przypadku.

Dam Ci krótką listę rzeczy, które możesz zrobić, aby pracować skuteczniej każdego dnia (tj. być lepiej zorganizowanym i ostatecznie ZAROBIĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY lub zbliżyć się do innych celów.

Rozbijam powielane mity i kłamstwa na temat ,,sukcesu''. Powiem Ci, dlaczego należy je porzucić - i założę się, że się ze mną zgodzisz.

Dlaczego bezwzględnie musisz wyznaczać cele oraz jak robić to prawidłowo, aby przez przypadek sobie nie zaszkodzić i nie wydłużyć realizacji celów.

Odkryjesz nawyki ludzi sukcesu i dowiesz się, jak je zastosować w swoim życiu, aby dały Ci maksymalnie dużo korzyści.

A ponadto...

Jak osiągnąć swoje cele dziesięć razy szybciej dzięki pomocy innych (oraz jak prawidłowo o taką pomoc poprosić).

Mało znane sposoby programowania umysłu na sukces - tak, aby po przeczytaniu i zastosowaniu strategii nie ,,wyparowało'' to z Ciebie po jednym lub dwóch dniach.

Sposoby, które gwarantują sukces tam, gdzie inni po prostu zawodzą (plus wyjaśnienie, dlaczego tak się dzieje).

Jak wykorzystać swoją podświadomość, aby osiągnąć wszystko, czego zapragniesz - to właśnie z tych technik korzystają ludzie sukcesu, których biografie zwykłeś czytać.

Proste sposoby na zwiększenie koncentracji i generowanie nowych, niesamowitych pomysłów.

Poznasz to, co większość ludzi pomija w dążeniu do swoich celów, ale to najważniejsza część równania! Nie bądź jednym z milionów ludzi, którzy omijają te sprawy i później tego żałują.

Dowiesz się, jak projektować swoje życie, zamiast po prostu je akceptować.

I o wiele, wiele więcej! Na ponad 200 stronach poruszymy wiele tematów i przeczytasz rzeczy, jakie prawdopodobnie wcześniej mogły Ci umykać. Teraz zebrane w jeden, prosty proces krok po kroku.


Sprawdź, co mówią o książce jej Czytelnicy:

Pokażę Ci krok po kroku, jak odnieść sukces w dowolnie wybranej przez Ciebie dziedzinie!

 

Niezależnie od tego, czy chcesz osiągnąć swoje największe życiowe cele, zarobić więcej pieniędzy, wyeliminować stres i wypalenie, zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa czy radykalnie zwiększyć poczucie radości, pewności siebie oraz spełnienia – ta książka pomoże Ci osiągnąć to szybciej i prościej, niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe.

Ale mam też złe wieści.

Zostało zaledwie kilkadziesiąt sztuk tej książki. Na ten moment nie planuję dodruku, dlatego jest to ostatnia szansa, aby zgarnąć jedną z ostatnich sztuk wydania papierowego. Dlatego, żeby jeszcze mocniej zmotywować Cię do podjęcia decyzji, obniżyłam cenę książki do…

 

39,90 zł


To jest szczególnie dla Ciebie, jeśli chcesz:

skutecznie osiągać swoje cele - bez czekania na ,,właściwy moment'' lub przypływ motywacji,

zmienić swoje życie na lepsze,

rozwijać się, ale nie wiesz, od czego zacząć i gdzie skierować swoja uwagę, aby znowu nie błądzić,

pozbyć się ,,niewidzialnych'' blokad, powstrzymujących Cię przed działaniem,

mieć kompletne narzędzie, które doprowadzi Cię do osiągnięcia dowolnego celu.

 

Na koniec muszę Cię ostrzec…

 

Prawdopodobnie, podczas czytania tej książki zobaczysz coś, co Cię zdenerwuje. Może nawet sprawi, że Twoja twarz stanie się gorąca, a głowa poczuje się tak, jakby miała zaraz eksplodować.

Widzisz, moim zadaniem nie jest sprawienie, abyś poczuł się dobrze.

Chodzi o to, żeby dotknąć odpowiedniej struny, abyś zdał sobie sprawę, że MUSISZ coś zmienić. Nie da się wyprzedzić wagonika przed Tobą, jadąc po tych samych torach…

Następnie dam Ci kilka kompletnych i sprawdzonych rzeczy, jakie możesz zrobić, żeby ta zmiana nastąpiła.

To właśnie może zrobić ta książka. Może zmienić Twoje życie na zawsze. Nie przesadzam – moje zmieniło się dzięki tej wiedzy zdecydowanie na lepsze.

Dlatego, jeśli jesteś zmęczony czytaniem i szukaniem kolejnych ,,trików”…

…a chcesz coś nowego, prawdziwego oraz potężnego – to teraz jest ten moment, aby podjąć słuszną decyzję